"Zrozumieć psa, to zrozumieć jak pies rozumie nas."

Krzysztof Skorupski, parafraza


Anna Kursicka - tel.kom. 668 361 225; e-mail:ania@czterylapyszkola.pl  • kurs składa się z 8 spotkań (można brać udział w pojedynczych zajęciach lub w całości)
  • zajęcia odbywają się raz w tygodniu w środy
  • maksymalnie 4 psy w grupie
  • psy powyżej 5 miesiąca życia
  • cena – 30zł za pojedyncze zajęcia - 200zł za cały kurs

Rally-O (Rally Obedience) to dyscyplina psiego sportu, który polega na pokonaniu przez zespół przewodnik-pies toru złożonego ze stacji, na których wykonuje się określone zadania z zakresu psiego posłuszeństwa. To równocześnie ciekawa propozycja pracy z psem, której efekty można wykorzystać na co dzień. Rally-O, które powstało jako alternatywa w stosunku do klasycznego obedience, zwane jest często posłuszeństwem na luzie. Zarówno podczas przygotowań, jak i zawodów, duży nacisk kładzie się na swobodną atmosferę współpracy. Sprzyja temu regulamin stworzony bez sztywnych, wymagających reguł, który pozwala przewodnikowi motywować psa do pracy w przyjazny, nieskrępowany sposób. Pozwala to na budowanie pozytywnej relacji między człowiekiem, a psem tworząc z nich zgrany, dobrze rozumiejący się zespół.

Kurs dedykowany jest szczeniętom i dorosłym psom, które mają opanowane podstawy posłuszeństwa. Zapraszamy zarówno już startujących entuzjastów tego sportu, jak i osoby, które pragną dopiero rozpocząć swoją przygodę z rally-o. Podczas szkolenia i jedni i drudzy będą mogli doskonalić i poszerzać umiejętności potrzebne do startu w zawodach.

Więcej informacji na temat rally-o, regulamin oraz terminarz zawodów znajdziecie Państwo na stronie www.rally-o.pl

Kontakt
Małgorzata Nowak
606 331 856
gosia@czterylapyszkola.pl