"Zrozumieć psa, to zrozumieć jak pies rozumie nas."

Krzysztof Skorupski, parafraza


Anna Kursicka - tel.kom. 668 361 225; e-mail:ania@czterylapyszkola.pl

O NAS

NASZ SYSTEM PRACY

Nasza rola to podpowiadanie opiekunom psów jak właściwie porozumiewać się i dobrze pracować z psem. Aby to osiągnąć właściciel, pod bacznym spojrzeniem instruktora, uczy swojego pupila nowych umiejętności, ale sam również zdobywa nowe kompetencje.

Praca może odbywać się zarówno w grupach, jak i na zajęciach indywidualnych - w zależności od zakładanego celu, potrzeb przewodnika i stanu psychicznego psa. Każdy z kursów ma na celu rozwijanie inteligencji, chęci współpracy z opiekunem, samokontroli i odwagi psa - zaczynamy od rzeczy łatwych i stopniowo wprowadzamy coraz bardziej zaawansowane działania, a każde zajęcia są poprowadzone w taki sposób, aby w ramach naszego programu wszyscy mogli wykorzystać maksymalnie swoje możliwości.

Oprócz szlifowania umiejętności praktycznych właściciele poznają szeroki zakres praktycznej wiedzy, która pomaga im układać na co dzień dobre relacje z ich podopiecznymi, pozwala rozwiązywać pojawiające się w życiu problemy, umożliwia sprawowanie prawidłowej pieczy nad psem, dbanie o jego potrzeby i daje obraz wszystkich zagadnień związanych z psem, które świadomy i odpowiedzialny właściciel powinien znać. Wiedza ta przekazywana jest podczas spotkań seminaryjnych odbywających się w ramach każdego szkolenia.

Dla podnoszenia poziomu wiedzy kynologicznej naszych kursantów organizujemy warsztaty i seminaria poświęcone różnym dziedzinom związanym z psami.

Prowadzimy kursy zarówno w dni robocze, jak i w weekendy. Ilość godzin pracy w tygodniu zależy od rodzaju szkolenia.